HELAN

Kiedy w 1976 roku rodzina Moncalvo założyła Helan, niewiele osób przywiązywało wagę do takich wartości jak szacunek do otaczającej nas przyrody i poszanowanie środowiska.


W historycznej Genui, włoskim mieście, które leży nad Morzem Śródziemnym, u stóp Apeninu Liguryjskiego,  wśród roślin i ziół śródziemnomorskiego klimatu, narodził się Helan.


Wierzymy, iż poprzez zaangażowanie i wiarę możemy dokonać rzeczy wielkich. Stąd właśnie, podobnie jak najbardziej znany genueńczyk -  Krzysztof Kolumb, rozpoczęliśmy swą podróż na podbój kosmetycznego świata. Docierając do Ciebie, chcemy zaproponować  kosmetyki najwyższej jakości, których produkcja oparta jest na inspirowanych naturą recepturach.


Dziś, 36-letnie doświadczenie HELANA, wspierane przez innowacyjne, nowe technologie, pozwala nam komponować formuły kosmetyczne, które cenią klienci na wszystkich kontynentach.  Starannie dobieramy komponenty wykorzystywane w produkcji  i zachowujemy najwyższe standardy higieny. 

 

Obecnie, powrót do naturalnych surowców obserwuje się prawie w każdym obszarze naszej egzystencji. Świat roślinny jest cenną skarbnicą substancji wykorzystywanych w kosmetyce. Hasło „ naturalny” nie jest ucieczką od najnowocześniejszych technologii. To wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, w celu przybliżenia odwiecznej prawdy,  że to co naturalne od wieków, jest nadal najlepsze we współczesnym świecie.  Jesteśmy dumni, że tradycja i innowacyjność, zamknięta w opakowaniach blisko 500 produktów, dotarła również do Polski.  Aby w pełni zrozumieć to, o czym mówimy, wypróbuj nasze kosmetyki.


 

Zapraszamy Cię na prezentacje Helan, prowadzone w luksusowych gabinetach kosmetycznych na terenie całej Polski.


Zajrzyj również do salonu internetowego Helan Polska. To niezwykłe miejsce w sieci, gdzie nie tylko możesz dokonać zakupów, ale również zdobyć wiele interesujących informacji o kosmetyce pielęgnacyjnej i kolorowej.  Uzyskasz tam również informacje o naszych Partnerach,  u których możesz zaopatrzyć się w nasze kosmetyki. 


Dziękujemy, że wybraliście Helan

 Rodzina MoncalvoZnajdź nas

Buszujące Helanki

Aktualnie gościmy 26 osób

Baza wiedzy

Porady eksperta

Pobierz katalog