Agapanthus

GRUPA ZAPACHOWA: cytrusowa, świeża, drzewnaPołączenie energii cytrusów z delikatnym zapachem morskiej bryzy jest jak magiczny taniec. Mandarynka z Sycylii i bergamotka z Kalabrii rozpoczynają ekscytującymi, lekkimi nutami zapach tryskający życiem, by za moment iskrzyć i prowokować szczyptą indonezyjskiego różowego pieprzu. Środkowe nuty odkrywają łagodne, morskie akordy paczuli z Indonezji, które dają uczucie lekkości, ewoluując stopniowo w unikalne zapachy drzewa cedrowego i sandałowego. W nutach bazowych zatapiają się nuty ambry i wetiweru. Magia świeżości w połączeniu z aromatycznym delikatnie drzewnym zapachem, daje bezcenny zapach młodości... natury silnej, szczerej i charyzmatycznej... to nowa interpretacja kobiecości...

Agapanthus

Cena Nazwa Sortowanie:
Pokaż na stronie: 9 21 60

Dzięki unikalnemu składowi masło to ma skuteczne działanie w zakresie odnowy i zwiększenia poziomu nawilżenia oraz elastyczności skóry, jak również w zwalczaniu wolnych rodników.
Szczególny produkt dla skóry odwodnionej, szorstkiej, matowej.
Cena: 79,00 pln

Wyjątkowo delikatny i lekki preparat, głęboko nawilżający. Działanie odżywcze zawdzięcza olejom z awokado, Makadamii, Arganu.
Cena: 74,00 pln

Znajdź nas

Buszujące Helanki

Aktualnie gościmy 2 osoby

Baza wiedzy

Porady eksperta

Pobierz katalog