Okolice Oczu

IREOS kompletna pielęgnacja okolicy oka
Zapobieganie oraz efektywna redukcja oznak upływającego czasu i zmęczenia na skórze okolicy oczu, wymaga stosowania wyjątkowo delikatnych kosmetyków, stworzonych specjalnie do pielęgnacji tej właśnie okolicy. Ich formuła różni się od preparatów stworzonych do pielęgnowania skóry twarzy.
Okolica oczu jest najbardziej narażona na czynniki zewnętrzne i to właśnie tu pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne oraz te związane z procesem starzenia. Skóra wokół oczu jest cieńsza, produkuje mniej sebum i stąd jest bardziej sucha i wrażliwa, skłonna do zwiotczenia i odwodnienia. Mikrokrążenie w tej okolicy jest utrudnione, stąd pod oczami pojawiają się nieestetyczne obrzęki i cienie. Powoduje to, że cała twarz traci blask i świeżość. Zapobieganie tym nieestetycznym konsekwencjom wielu czynników, wymaga specjalnej, ekstremalnie delikatnej pielęgnacji, skierowanej na tę właśnie okolicę, tak różną od skóry reszty twarzy.

Okolice Oczu

Cena Nazwa Sortowanie:
Pokaż na stronie: 9 21 60

Chroni skórę przed wolnymi rodnikami, wywołującymi efekt fotostarzenia, stymuluje odnowę skóry i daje nawilżenie na długi czas. Ultrafine Krem polepsza elastyczność skóry i sprawia, że drobne zmarszczki i linie mimiczne stają się mniej widoczne.
Cena: 104,00 pln

Konsystencja serum jest przyjemnie chłodząca, jedwabista, idealnie nadająca się do zapobiegania i eliminowania nieestetycznych obrzęków i cieni. Twarz odzyskuje młodzieńcze spojrzenie.
Cena: 94,00 pln

Działanie opiera się na wyciągach roślinnych ze świetlika, chabra, nostrzyka lekarskiego, rumianku. Usuwa makijaż kompletnie, pozwala zapobiegać przesuszeniu, odświeża i uspokaja skórę okolic oczu.
Cena: 57,00 pln

Znajdź nas

Buszujące Helanki

Aktualnie gościmy 8 osób

Baza wiedzy

Porady eksperta

Pobierz katalog