Cera Tłusta

Cera Tłusta i Zanieczyszczona
Ten rodzaj skóry charakteryzuje się większą niż normalnie produkcją sebum, na skórze tworzy się tłusta powłoka. Ta powłoka , pozostając na skórze zatyka pory i utleniając się w kontakcie z powietrzem, powoduje powstawanie zanieczyszczeń i czarnych zaskórników, szczególnie w rejonie T-zone (czoło, nos, broda).
Zanieczyszczona, świecąca skóra nie zawsze jest tylko rezultatem nadmiernej produkcji sebum. Mamy tu też do czynienia ze zmianą pH, stąd obniżenie naturalnej bariery obronnej skóry i rozwój drobnoustrojów. Tłusty film pozwala czynnikom szkodliwym takim jak kurz czy brud akumulować się i przylegać do skóry znacznie łatwiej.
Pojawia się coraz więcej wywołujących stany zapalne zaskórników. Skóra nie może oddychać, ma problem z odnową, jej struktura staje się grubsza, nieregularna, ze stanami zapalnymi, rozszerzonymi porami.
Ten typ skóry wymaga specyficznego podejścia, delikatnego a jednocześnie dokładnego oczyszczenia i zrównoważenia, ciągłego nawilżania aby utrzymać świeżość i witalność oraz gładki i jasny wygląd, bez śladu tłuszczu na twarzy.<-
LINEA VISO 3
PROGRAM PIELĘGNACJI SKÓRY
Cera Tłusta i Zanieczyszczona

* Oczyszcza dokładnie lecz delikatnie bez niszczenia warstwy hydrolipidowej skóry
* Napina i lekko ściąga
* Stymuluje odnowę komórkową poprzez delikatną eksfoliację
* Odbudowuje naturalną kwasowość skóry
* Normalizuje i chroni warstwę hydrolipidową

Cera Tłusta

Cena Nazwa Sortowanie:
Pokaż na stronie: 9 21 60

Krem-żel o konsystencji fluidu łączy dzialanie równoważące i matujące ekstraktów herbacianych z właściwościami nawilżającymi, zapewniając utrzymanie właściwej i stałej ilości wilgoci pod powierzchnią skóry.
Cena: 84,00 pln

HELAN stworzył maseczkę o działaniu oczyszczającym z ekstraktów esencjonalnych olejków z liści drzewa herbacianego i cytrynowego, Lapacho i o działaniu absorbującym- glinki zielonej, która zmniejsza wydzielanie sebum i zwalcza przetłuszczanie.
skóry.
Cena: 67,00 pln

PURIFYING CLEANSING GEL
Oczyszczający Żel do Twarzy HELAN jest lekki i beztłuszczowy.

Oczyszcza dokładnie a połączone aktywne składniki łopianu, cynamonu, Lapacho i imbiru normalizują wydzielanie sebum bez wpływania na równowagę skóry.
Cena: 59,00 pln

Ściągający Tonik Lotion uzupełnia proces oczyszczania skóry i pomaga wyeliminować błyszczące obszary. Składniki roślinne łopian, cynamon, Lapacho, imbir, olejek cytrynowy normalizują wydzielanie gruczołów łojowych, oczyszczają skórę i pory z nadmiaru sebum.
Cena: 55,00 pln

Znajdź nas

Buszujące Helanki

Aktualnie gościmy 5 osób

Baza wiedzy

Porady eksperta

Pobierz katalog