Cera Tłusta

Cera Tłusta i Zanieczyszczona
Ten rodzaj skóry charakteryzuje się większą niż normalnie produkcją sebum, na skórze tworzy się tłusta powłoka. Ta powłoka , pozostając na skórze zatyka pory i utleniając się w kontakcie z powietrzem, powoduje powstawanie zanieczyszczeń i czarnych zaskórników, szczególnie w rejonie T-zone (czoło, nos, broda).
Zanieczyszczona, świecąca skóra nie zawsze jest tylko rezultatem nadmiernej produkcji sebum. Mamy tu też do czynienia ze zmianą pH, stąd obniżenie naturalnej bariery obronnej skóry i rozwój drobnoustrojów. Tłusty film pozwala czynnikom szkodliwym takim jak kurz czy brud akumulować się i przylegać do skóry znacznie łatwiej.
Pojawia się coraz więcej wywołujących stany zapalne zaskórników. Skóra nie może oddychać, ma problem z odnową, jej struktura staje się grubsza, nieregularna, ze stanami zapalnymi, rozszerzonymi porami.
Ten typ skóry wymaga specyficznego podejścia, delikatnego a jednocześnie dokładnego oczyszczenia i zrównoważenia, ciągłego nawilżania aby utrzymać świeżość i witalność oraz gładki i jasny wygląd, bez śladu tłuszczu na twarzy.<-
LINEA VISO 3
PROGRAM PIELĘGNACJI SKÓRY
Cera Tłusta i Zanieczyszczona

* Oczyszcza dokładnie lecz delikatnie bez niszczenia warstwy hydrolipidowej skóry
* Napina i lekko ściąga
* Stymuluje odnowę komórkową poprzez delikatną eksfoliację
* Odbudowuje naturalną kwasowość skóry
* Normalizuje i chroni warstwę hydrolipidową
Nie znaleziono produktów spełniających zadane kryteria

Wyszukiwanie zaawansowane

Nazwa produktu
Kategoria
Wartość w słowniku
Cena od
Cena do
Szukaj

Znajdź nas

Buszujące Helanki

Aktualnie gościmy 23 osoby

Baza wiedzy

Porady eksperta

Pobierz katalog