Cera Tłusta

Cera Tłusta i Zanieczyszczona
Ten rodzaj skóry charakteryzuje się większą niż normalnie produkcją sebum, na skórze tworzy się tłusta powłoka. Ta powłoka , pozostając na skórze zatyka pory i utleniając się w kontakcie z powietrzem, powoduje powstawanie zanieczyszczeń i czarnych zaskórników, szczególnie w rejonie T-zone (czoło, nos, broda).
Zanieczyszczona, świecąca skóra nie zawsze jest tylko rezultatem nadmiernej produkcji sebum. Mamy tu też do czynienia ze zmianą pH, stąd obniżenie naturalnej bariery obronnej skóry i rozwój drobnoustrojów. Tłusty film pozwala czynnikom szkodliwym takim jak kurz czy brud akumulować się i przylegać do skóry znacznie łatwiej.
Pojawia się coraz więcej wywołujących stany zapalne zaskórników. Skóra nie może oddychać, ma problem z odnową, jej struktura staje się grubsza, nieregularna, ze stanami zapalnymi, rozszerzonymi porami.
Ten typ skóry wymaga specyficznego podejścia, delikatnego a jednocześnie dokładnego oczyszczenia i zrównoważenia, ciągłego nawilżania aby utrzymać świeżość i witalność oraz gładki i jasny wygląd, bez śladu tłuszczu na twarzy.<-
LINEA VISO 3
PROGRAM PIELĘGNACJI SKÓRY
Cera Tłusta i Zanieczyszczona

* Oczyszcza dokładnie lecz delikatnie bez niszczenia warstwy hydrolipidowej skóry
* Napina i lekko ściąga
* Stymuluje odnowę komórkową poprzez delikatną eksfoliację
* Odbudowuje naturalną kwasowość skóry
* Normalizuje i chroni warstwę hydrolipidową
Nie znaleziono produktów spełniających zadane kryteria

Wyszukiwanie zaawansowane

Nazwa produktu
Kategoria
Cena od
Cena do
Szukaj

Znajdź nas

Buszujące Helanki

Aktualnie gościmy 25 osób

Baza wiedzy

Porady eksperta

Pobierz katalog