Ayentos

Ayentos to sposób bycia, młodzieńcza męskość, świeżość, lekkość. Początkowe cytrusowe nuty zapachowe bergamotki z Kalabrii i cytryny z Sycylii orzeźwiają jak tonik, uderzają do głowy jak szampan, by następnie wzmocnić się tonami zieleni bazylii. Nuty serca dają słodycz arbuza połączoną z lekką bryzą wodnych tonów ewoluując w zmysłowość pikantnych nut czarnego pieprzu z prowokacyjnym dotykiem silnych nut kminku z Egiptu, rozmarynu z Tunezji, tworząc niezwykle energetyczny koktajl. Najważniejsze nuty bazowe uwalniają aromat drzewny sekwoi połączony z piżmem i niewątpliwie męską bazą wetiweru. Ayentos to naturalna energia pochodząca z wiatru, który zbiera zapachy natury i zabiera Cię pod niebiosa...

Ayentos

Cena Nazwa Sortowanie:
Pokaż na stronie: 9 21 60

Dzięki delikatnej, bezalkoholowej formule balsam po goleniu wchłania się szybko, przenosząc w głąb skóry aktywne składniki.
Cena: 74,00 pln

Bogaty skład i kremowa konsystencja pozwalają na zmiękczenie zarostu, aby ostrza maszynki goliły dokładnie i delikatnie, nie wywołując podrażnień.
Cena: 48,00 pln

Dezodorant typu Roll-on, stworzony aby chronić nawet najdelikatniejszą skórę, regulować wydzielanie potu, dając świeżość przez cały dzień.
Cena: 48,00 pln

Znajdź nas

Buszujące Helanki

Aktualnie gościmy 17 osób

Baza wiedzy

Porady eksperta

Pobierz katalog